„Nawrócenie” na Toaletę Myjącą – ciekawy artykuł z NYT!

Ciekawy artykuł „Przetestowałem 13 bidetów*. Jestem nawrócony.” ukazał się niedawno w The New York Times – jednym z czołowych amerykańskich dzienników.

Autor miał okazję w ciągu 90 dni przetestować aż 13 Toalet Myjących!
Wrażenia?

„… jak prawie każdy, kto może przejść przez niekontrolowane chichoty podczas kilku pierwszych użyć – zaliczam się do przekonwertowanych.”
„Jednak zanim przetestowałem je dla [nazwa firmy], pomysł użycia nigdy nie przyszedł mi do głowy. Ale teraz czuję się czystszy, kiedy ich używam i podoba mi się, że moje ręce są z dala od akcji – chociaż nadal dotykam papierem toaletowym po zakończeniu mycia.” Autor rozwija temat opisując różne aspekty i funkcje Toalety Myjącej, a także porównując różne modele dostępne na amerykańskim rynku.

Natomiast kwestią szczególnie istotną dla nas jest rada autora „… jeśli nie masz pewności, że skoncentrowany strumień wody skierowany prosto na tyłek jest tym, co będziesz lubił, możesz zdecydować się na znacznie tańszy model z zimną wodą”. Stwierdza, że „to dobre miejsce na rozpoczęcie, ale tak naprawdę pokazuje tylko ułamek tego, czym może być pełna tolaeta myjąca”.

Jest to dobre rozwiązanie dla wszystkich niezdecydowanych. Na polskim rynku istnieje wiele tańszych i mniej zaawansowanych modeli, które mogą być łatwo zainstalowane na istniejących toaletach, nie wymagają szczególnych konstrukcji czy skomplikowanych narzędzi. Niemniej jednak, istnieje w tym przypadku pewne ryzyko. Kupując taki model musisz się liczyć z tym, że nie doświadczysz pełnej funkcjonalności Toalety Myjącej i wkrótce… będziesz chciał zamienić swój pierwszy model na inny – z pełną funkcjonalnością!

Jeśli nie jesteś pewny, który model wybrać, jaki jest odpowiedni dla Twojej Rodziny i dla Twojego budżetu, skontaktuj się z nami! Chętnie doradzimy 🙂

* W artykule, który został napisany po angielsku, słowo bidet odnosi się zarówno do bidetów („bidet”) jak i toalet myjących („bidet seat). Po angielsku często zamiast użycia tłumaczenia słów Toaleta Myjąca =”cleansing toilet”, „washing toilet”, używa się „bidet seat” = siedzenie bidetowe albo „washlet” (Washlet to nazwa chroniona, której właścicielem jest japońska firma TOTO).

Dodaj komentarz