Pytanie 1 – Czy dysza myjąca jest brudna?

Jedno z najczęstszych pytań, które zadają nam ci, którzy słyszą o Toalecie Myjącej po raz pierwszy:

Skoro dysza myjąca wypuszcza strumień wody do góry, to czy to co zostało tą wodą umyte nie spada z powrotem na dyszę? Przecież jest to bardzo niehigieniczne!

Otóż nie! O ile sposób rozumowania jest prawidłowy, o tyle odpowiedź na to pytanie może zaskoczyć! Dlaczego?

Po pierwsze, dysza myjąca wypuszcza wodę pod odpowiednim kątem, więc często w ogóle nie jest brudna. Ponadto, Toaleta Myjąca, pozwalając na zachowanie najwyższego poziomu czystości, jest również nienagannie czystym i sterylnym urządzeniem. Większość modeli wyposażonych jest w funkcję automatycznego czyszczenia – co oznacza, że każda dysza myjąca jest automatycznie myta po każdym użyciu, a w wielu modelach również przed użyciem!

Czysta dysza - Toaleta Myjąca

Funkcja automatycznego mycia została dobrze pokazana przed jednego z naszych partnerów – firmę USPA, która na polskim rynku jest już ponad 10 lat! –> zobacz filmik poniżej!
Po naciśnięciu przycisku STOP, funkcja mycia ustaje i dysza automatycznie się myje.

PS. Polecamy oglądnąć cały filmik, który ukazuje wiele funkcji tego modelu.
PSS. Na filmiku widać jak Toaleta Myjąca dosłownie pryska strumieniem wody – to się u Ciebie nie stanie! Zazwyczaj Toalety Myjące są wyposażone w specjalne czujniki, dlatego nie jest możliwe przypadkowe uruchomienie funkcji mycia, jeśli toaleta nie jest w tym momencie używana. Na poniższym filmiku czujnik jest zakryty naklejką – aby móc pokazać jak urządzenie funkcjonuje.

Dodaj komentarz