Toaleta Myjąca dla Chorych i Starszych

Wraz z wiekiem samodzielne korzystanie z łazienki staje się coraz trudniejsze. Dla naszych Rodziców, Dziadków czasem tak zwykła, codzienna czynność staje się nie lada wyzwaniem.

Mimo to, starają się oni jak najdłużej korzystać z toalety bez cudzej pomocy.
Z jednej strony jest nie chcą sprawiać kłopotu bliskim i prosić ich o wykonanie niewygodnej czynności wytarcia.
Z drugiej strony taka prośba jest często dla nich niejako przekroczeniem linii, która wyznacza ich niezależność i poczucie własnej godności.

Niestety. Osłabienie, sztywność, ból, problemy z równowagą, demencja oraz zaburzenia funkcji poznawczych mogą znacznie utrudniać korzystanie z ubikacji, a nawet stwarzać niebezpieczeństwo.
Ponadto, mając trudność z dokładnym wytarciem okolic intymnych, starsi ludzie zaczynają borykać się z kolejnymi problemami – pozostałości moczu lub kału mogą prowadzić do podrażnienia narządów płciowych, kumulacji bakterii, a nawet infekcji dróg moczowych, oraz oczywiście do wytwarzania się nieprzyjemnego zapachu.

Właśnie dla tych osób szczególnie przydatną może okazać się Toaleta Myjąca, która umożliwia dokładne wymycie okolic intymnych bez potrzeby podcierania się. Specjalnie dostosowany, delikatny puls wody o kontrolowanym ciśnieniu i temperaturze wymyje okolice intymne i pozwoli na odzyskanie poczucia niezależności.

Dodaj komentarz